Kumpad, kampsad & sügis

Need kolm tegelast on ühed väga õnnelikud lapsed, kes saavad terve oma lapsepõlve veeta maal.  Tavaliselt näeme ja pildistame me suvel, kuid seekord tervitasime koos sügist. Vahel ei olegi õnnestunud piltideks vaja muud, kui kampsad, kumpad ja iseendaks olemine. Ning tükike looduse värvidemängu. 

Minu, kui fotograafi jaoks, on olulisim saada kätte see nauding nii pildistamise kergusest kui soovitud kvaliteedist. Sellest, kui saan mängu panna oma suhtlusoskused “modellidega”.  Luua just nii vaba õhustiku, et jääksid alles päris emostioonid ja olemine. Ja üheaegselt käiku lasta nii oma kreatiivsed kui tehnilised oskused. Samal ajal mõlgub meeltes juba  töölemise ja tonaaluse mängumaa. Kui see kõik juhtub ühel ajal õnnestuma, siis tavaliselt pildid räägivadki enda eest :)

Sügis oma värvidega ongi seetõttu üks ülimalt nauditav pildistamise aeg ning see seeria on kindlasti minu lemmikutest lemmikum pere fotosessioon läbi aastate ♡

Jana
Rõõmsad hetked suvestuudios

Juba päris mitu suve on olnud nii, et meie stuudio kolib suveks Lahemaale. Ühte kõige kaunimasse randa. Ja kuidagi on läinud nii, et üha enam jõuab sinna ka tõelisi ranna elustiili fänne meile oma peredega külla. Kõigepealt alustame meie väiksest “skandi pop-up”  stuudionurgast ning just siis, kui päike hakkab kuldseid toone võtma, seame sammud ranna poole. 

Loodus teeb tõepoolest vabaks nii väikesed, suured kui ka fotograafi :)

Nii need loojanguõhtud seal mööduvad - rõõmsate ja lihtsate hetkedega :)


Jana ♡
Merka & Manna

Kevad oma pikkade valgete õhtute ja kuldsete loojangutega on kohal. Ühel sellisel õhtul käisime Merka ja Mannaga ühes minu lemmik-kohas jalutamas, pingevabalt ja nautides. Just selline minulik pildistamine, kus kohtuvad valgus, emotsioon ja stiil. Sulavad kokku inspiratsiooniks. Sellisel hetkel polegi see nagu töö, vaid üks mõnus iseendas olemine…


Selliseid pildistamisi teeks veel ja veel ♡


Päikest!

Jana

Using Format